arrow1 Obchodní sdělení arrow1 Zobrazit online
ISIC
Průkazy    Slevy    Pojištění   Příležitosti    Můj ISIC
Pojistěte se proti úrazu s ISIC slevou 20 %
ISIC

Užíváte si prázdnin naplno? Jasně, že během letních dobrodružství chcete řešit hlavně zábavu, ale je fajn při tom nezapomínat ani na riziko úrazu. Tím tuplem když se vrháte do něčeho víc adrenalinovějšího. Váš zážitek si ale nemusíte zbytečně kazit stresem z nehody – stačí si sjednat krátkodobé úrazové pojištění s 20% ISIC slevou!

Více informací
Připravili jsme pro vás
Vyzkoušej si podnikání už na střední
Máš nápad? Jsi na střední? Přihlaš se do soutěže a přetvoř svou vizi v reálný podnikatelský záměr. Navíc můžeš vyhrát peněžní odměnu, obchodní cestu do Chicaga nebo další hodnotné ceny. Přihlašování do programu Soutěž & Podnikej probíhá do 2. října 2020. Více informací nalezneš na www.soutezapodnikej.cz.
Přihlas se do soutěže
Staňte se Trainee v KB! Registrace již od 14. 8.!
Přihlaste se do KB Trainee programu pro studenty VŠ. V Praze letos otevíráme pozice v týmech Risk Management, Investment Banking, Data Management a Testing. Poznejte, jak vysoce strategickou oblastí je Risk, jak zajímavý je svět investic anebo jak probíhá transformace banky na Agilní a DevOps kulturu.
Více informací
Přidej se do týmu H&M
Každá individualita je u nás vysoce ceněna, protože když se skvělá skupina lidí spojí a sdílí své znalosti, zkušenosti a nápady, můžeme inspirovat a přilákat zákazníky po celém světě! Hledáme denně nové talenty a dáváme jim možnosti růstu. Jenom během roku 2019 jsme povýšili na vyšší pozici 120 lidí. A další můžeš být právě ty!
Pokračovat na článek
Aplikace Readmio nechává ožít pohádky a je zdarma!
Readmio je první aplikací svého druhu, která pomáhá všem, jež pravidelně předčítají dětem, oživit pohádky autentickým zvukovým doprovodem. Ten se aktivuje hlasem čtenáře. Čtení se tak stává zábavnějším.
Více informací
Je čas to roztočit! DATART rozdává až 150 000 Kč!
Užijte si studentský život se vší parádou a zapojte se do soutěže o VIP nákup zdarma až do výše 150 000 Kč! Každý týden losujeme 3 šťastné výherce. Stačí se zaregistrovat, nakoupit pod svým VIP účtem za exkluzivní studentské ceny a pak už jen mít kapku štěstí. Kompletní podmínky soutěže najdete zde.
Více informací
Prázdniny bez stresu s úrazovým pojištěním ISIC
Chystáte se na týdenní sjíždění Vltavy s kamarády nebo vás čeká rodinná dovolená na kolech? S prázdninovými aktivitami je spojená spousta zábavy, ale stačí chvíle nepozornosti a nepříjemný úraz je na světě. Proti tomuto riziku vás kryje krátkodobé úrazové pojištění.
Více informací
Nové slevy
KOUTNÝ
15% sleva na nezlevněné zboží

Nepropásni aktuální nabídky v Můj ISIC
Hertz
25% sleva z pronájmu vozidla dle aktuální nabídky.
Získat nabídku
Olympus
Batoh zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.
Získat nabídku
Nové mimořádné slevy v Burger King!

Máš 15% slevu s ISIC v restauracích Burger King a nevíš co si máš vybrat? Pomůžeme ti!
Získat nabídku
Kickresume


Kickresume Premium po dobu 6 měsíců ZDARMA
Získat nabídku
Populární slevy on-line
Máš rád/a aktivní život? Využij jedinečnou 7% slevu pouze pro držitele průkazů ISIC, ITIC, IYTC nebo ALIVE. Sportovní a zdravá výživa, kosmetika, oblečení, fitness vybavení a další doplňky. Makej na sobě společně s námi!
Více informací
S platným průkazem ISIC získáš na e-shopu Alza až 30% slevy. Registrací a zadáním tvé školy si automaticky aktivuješ platinový ceník, se kterým získáš 15% slevu téměř na vše.
Více informací
Značka Woox se zabývá výrobou a prodejem nadpozemského zboží s ulítlými grafickými návrhy, originalitou a protiproudovstvím. S platným průkazem ISIC získáš 50% slevu na veškeré zboží.
Více informací
GTS ALIVE s.r.o., Na Maninách 1092/20, 170 00, Praha 7, IČ: 26193272, DIČ: CZ26193272.
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 78560.
Tato e-mailová zpráva je obchodním sdělením dle zákona č. 480/2005 Sb.,
o některých službách informační společnosti a je zaslána na základě registrace do klubu ISIC/ITIC/IYTC.
Pokud si nepřejete dostávat další informace o nových slevách a aktuálních akcích, klikněte ZDE.